Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Ciastko z bajką”. Teatr KULTURESKA zaprezentuje spektakl p.t. „Bukiet Talentów”.

 

15 kwietnia 2023, godz. 12:00

 

„Bukiet Talentów” to wspaniały rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. To 60 minut dobrej zabawy z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem. Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzą zasady segregacji i nauczą się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokażą najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić! Przedstawienie przygotowane jest w konwencji show, pełnego muzyki, zabaw i interakcji z dziećmi. W spektaklu wykorzystywane są tylko autorskie utwory muzyczne Teatru Kultureska.

 

Bohaterami spektaklu „Bukiet Talentów” są trzy kwiaty o światowych temperamentach: piękna polska Stokrotka, ognista hiszpańska Róża i meksykańska dusza, czyli Kaktus. Mają one ważną misję – uratować przyrodę przed bałaganiarskimi ludźmi! Który z nich zasługuje jednak najmocniej na tytuł ekologicznego bohatera? Który z kwiatów zaprezentuje największy talent? Wszystko rozstrzygnie się na Kwiatoturnieju, którego będziecie świadkami!

 

To będzie zacięta rywalizacja, pełna… doskonałej zabawy i dobrego humoru! 

 

Po Świętach Wielkanocnych rozpoczniemy sprzedaż biletów w systemie rezerwacyjnym MOK w Piastowie.

link do wydarzenia FB: https://fb.me/e/16Rd7p5xm

Close Menu
Rozmiar czcionki
Kontrast