W piątek 28.01.2022 odbył się pierwszy w tym roku wernisaż grupy plastyka  Walor pt. „ CZTERY PORY ROKU”.

Uczestnicy wystawy pod kierownictwem Prof. Zw. Ryszarda Sekuły przelali piękno wiosennych, letnich, jesiennych i zimowych krajobrazów.

Prace zostały zaprezentowane w różnych technikach  począwszy od kolażu, malarstwo olejne i akrylowe na płótnie i papierze.

Prezentowana ekspozycja jest owocem dwu-miesięcznej pracy wszystkich artystów. Pełna emocji, zaangażowania i serca, doskonale oddaje piękno tematyki i zachęca do indywidualnego utożsamiania się ze sztuką.

Liczne przybycie gości utwierdziło Nas w przekonaniu, iż bardzo tęskniliśmy za wspólnym dzieleniem się sztuką i jesteśmy pełni nadziei na kolejne artystyczne wydarzenia.

Nie zabrakło również wspaniałej oprawy muzycznej nawiązującej do tytułu wystawy „ Cztery Pory Roku” i wykonaniu dzieła wybitnego mistrza A.L. Vivaldiego przez wspaniałą artystkę/ skrzypaczkę, Panią Kaję Kulimicz.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za ten magiczny wieczór wszystkich przybyłym, a przede wszystkim uczestnikom, bez których to piękne wydarzenie by się nie odbyło.

No cóż, nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne wspaniałe artystyczne wydarzenia, o których na pewno z miłą chęcią będziemy Państwa informować!