Wystawa prac Klubu Plastyka

Wystawa prac Klubu Plastyka Walor w Mszczonowie

Wernisaż wystawy prac Klubu Plastyka Walor, który w zeszłym roku obchodził 30 lecie swojego istnienia, odbędzie się 8.11.2019 o g. 18.00 w Mszczonowskim Ośrodku Kultury przy ul. Warszawskiej 33, a wystawę oglądać będzie można do 30.11.2019.

Na wystawie w Mszczonowie prezentowane będą prace plastyczne dziesięciu członków klubu oraz ich opiekunów artystycznych Prof. zw. Ryszarda Sekuły i Dr hab. Łukasza Rudnickiego.

W wystawie udział biorą: Teresa Biczyk, Michał Karasiński, Bożena Łumińska, Anna Sawicka, Marianna Sękalska, Teresa Stempkowicz, Marek Strójwąs, Bożenna Sujka, Barbara Zdrojowa i Danuta Zyśk.

W ramach wymiany doświadczeń i prezentacji dorobku artystycznego z dziedziny sztuk plastycznych, zostały zorganizowane dwie wystawy. W Piastowie swoje prace prezentują Grupa Plastyczna Kolor z Mszczonowa, a Klub Plastyka Walor z Piastowa w Mszczonowie.

Serdecznie zapraszamy!