12.04.2019r. o godz. 18.00 odbył się wernisaż wystawy prac 22. Piastowskiego Przeglądu Plastycznego Interpretacje 2019 - Lustro. W konkursie wzięło udział 53 osoby. Jury w składzie prof. zw. ASP Ryszard Sekuła, dr hab. ASP Łukasz Rudnicki oraz mgr Aneta Stosio - Plastyk MOK przyznało następujące nagrody: I miejsce - Jean Clude Plewniak, II miejsce - Kamil Mąkosza, III miejsce - Maria Anna Skrzypek. Wyróżnienia otrzymali: Danuta Dziadyk - Szczepańska, Radosław Kuźmiński, Mieczysław Jędrzejewski, Krzysztof Skrętowski, Małgorzata Charko - Szymańska, Elżbieta Ejgin oraz Henryk Gaj. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Piastowie. Wszystkim nagrodzonym oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy oraz zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym przeglądzie. Wystawa prac konkursowych czynna będzie do 18.05.2019r.