• Wystawa malarstwa i rysunku

2. WPISOWE:
Wpisowe 20 zł od uczestnika

3. UPRAWNIENI DO GRY:

Do gry w turnieju uprawnieni są wszyscy zainteresowani udziałem w turnieju.

4. SYSTEM I TEMPO GRY:
Turnieje są rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.

Tempo gry - 10 minut na partię dla zawodnika.

W turnieju obowiązują zasady gry szybkiej.

Tiebreak: 1. średni Bucholtz, 2. Bucholtz, 3. Liczba zwycięstw, 4.Losowanie

5. TERMIN I MIEJSCE ROZGRYWEK:

Turniej  zostanie rozegrany w dniu 29 stycznia 2017 roku (niedziela) w Szkole Podstawowej nr 4 w Piastowie ul. Żbikowska 25

Zapisy:

a) za pośrednictwem strony chessarbiter.com

b) na sali gry od godziny 9.30

--- Start Turnieju, I runda - o godzinie 10.00, Liczba miejsc ograniczona do 50!

6. NAGRODY:

Organizatorzy fundują nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje n.t. nagród zostaną przekazane w trakcie trwania turnieju.

7. ZGŁOSZENIA I INFORMACJE:
Zgłoszenia do gry przyjmowane będą przed rozpoczęciem turnieju na sali gry oraz za pośrednictwem serwisu chessarbiter.com.

Wszelkie pytania odnośnie imprezy można kierować do sędziego zawodów Adama Nojszewskiego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

8. DODATKOWE ATRAKCJE

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Wszelkie rozstrzygnięcia sporów należą do kompetencji organizatorów.

Regulamin i jego interpretacja należą ostatecznie do Organizatora reprezentowanego przez dyrektora turnieju – Marcina Machała i sędziego zawodów.

Każdy zawodnik, który uiści opłatę wpisową oraz rozpocznie grę w turnieju tym samym wyraża akceptację zasad regulaminu. Turniej nie będzie zgłaszany do FIDE.