Szanowni Państwo,

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z kierownictwem przychodni przypominam i informuję o przyjeździe mammobusu w dniu 30 czerwca 2016 r. (czwartek) do Piastowa, Al. Tysiąclecia 1 obok MOSiR-u  na bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50 - 69 lat.

Bezpłatne badanie mammograficzne adresowane jest do kobiet z najbardziej zagrożonej zachorowaniem na raka grupy wiekowej 50-69, które są objęte ubezpieczeniem zdrowotnym i w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały mammografii w ramach profilaktyki zdrowotnej finansowanej przez NFZ.

Panie, których program nie obejmuje, mogą wykonać badanie odpłatnie.

W załączniku przesyłam plakat w formie elektronicznej - bardzo proszę, o ile to możliwe, o zamieszczenie go na Państwa stronie internetowej lub wydrukowanie.

 

Wysyłając informację do wiadomości, bardzo proszę wszelkie instytucje, stowarzyszenia i organizacje pożytku publicznego, zakłady pracy, firmy prywatne, a także kościoły i w miarę możliwości media o wsparcie naszych działań poprzez rozpowszechnienie informacji o przeprowadzaniu akcji bezpłatnych badań profilaktycznych wśród rodziny, znajomych, pracowników i wiernych, aby jak najwięcej kobiet mogło z tak ważnych dla nich i bezpłatnych badań skorzystać.

Zapraszamy wszystkie chętne Panie.  Zapisy pod numerem 42/254 64 10 lub 517 544 004.

Z poważaniem

 

Katarzyna Mrozowska
Mobilna mammografia

KOM. 500 060 509
E-MAIL Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.